Reagujte bez životopisu

Podpora prodeje – němčina - vhodné pro absolventy (až 38.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihlava 1, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • správa přidělených klientů, tzv. pasivní linka
  • příjem a zpracování objednávek v interním systému
  • komunikace s klienty v německém jazyce (email, telefon)
  • komunikace s oddělením logistiky a skladem
  • příprava reportů a přehledá v interním systému, případně Excelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • roční prémie (13. plat)
  • náborový příspěvek 50.000kč
  • částečný home office - po zaškolení
  • firemní ubytování – možnost pronájmu bytu 1+kk
  • dotované stravování ve firemní jídelně
  • slevy na firemní výrobky
  • příspěvek na penzijní pojištění

Informace o náboru

Hledáme šikovného NĚMČINÁŘE s vyřídilkou pro úspěšnou mezinárodní společnost, která je lídrem v technologii zpracování dřeva. Pokud chcete spojit svůj profesní život se zajímavým zaměstnáním a realizovat se v tomto směru, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Stabilní mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

SŠ libovolného směru

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ libovolného směru – vhodné pro absolventy
  • znalost německého jazyka na úrovni min. B2
  • znalost práce s PC, hlavně Excel
  • být pečlivý, samostatný a zodpovědný při plnění úkolů
  • komunikační a organizační dovednosti
  • praxe na obdobné pozici výhodou
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4828799  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc