Specialista technické podpory senior pro elektro a IT oddělení až 80.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsícprémie, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Technická podpora pro realizační tým při IT/elektro zakázek a servisu
  • Testování softwaru a nových hardware komponentů
  • Působení na Helpdesku pro naše zákazníky
  • Tvorba technických manuálů a krátkých článků se zajímavostmi z našeho oboru

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • flexibilní pracovní doba
  • multisportka
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • home office
  • firemní telefon
  • notebook
  • odborné školení
  • roční odměny
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • teambuildingy

Informace o náboru

Různorodá práce v oblasti elektro a IT zabezpečovacích systémů. Jestli máš vyhlášku č. 194/2022 §6, orientuješ se v elektru a oplýváš základní znalostí IT, neváhej mi zaslat životopis pro více informací!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Zaměřujeme se na ochranu majetku a citlivých informací pomocí špičkových technologií.
Co nás odlišuje od konkurence, je náš důraz na individuální přístup ke každému klientovi. Pečlivě analyzujeme potřeby našich klientů a navrhujeme řešení na míru, která zajistí maximální ochranu objektu.
Spolupracujeme s předními světovými výrobci a dodavateli, abychom mohli nabídnout ty nejmodernější a nejspolehlivější technologie na trhu.
Naše systémy jsou navíc pravidelně aktualizovány a udržovány, aby vždy odpovídaly aktuálním bezpečnostním standardům.
Naším cílem je být partnerem, na kterého se zákazník může spolehnout v každé situaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • vyháška č. 50/1978 (platná nebo možnost získat)
  • schopnost vést menší tým lidí
  • Dobrou znalost Windows OS
  • základní znalost topologie, , IP adresace, prvky počítačových sítí, ...
  • trestní bezúhonnost

  • Výhodou:
  • základní znalost SQL, MSSQL výhodou
  • základní povědomí o skriptování v python ​
ID: 4834110  Datum zveřejnění: 20.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc