Technolog balení

JOBS.EU, s. r. o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Mzda záleží na zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvorba balicích předpisů a pracovních pokynů pro balení výrobků
Optimalizace balících materiálů a procesů
Řešení výrobních problémů způsobených obalovým materiálem
Zaškolování zaměstnanců na správné používání obalových materiálů
Kalkulace a návrh balících materiálů pro nové projekty
Posouzení a výběr dodavatelů balících prostředků
Kontaktní osoba pro výrobní závod a mateřskou centrálu v oblasti balících materiálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti
Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním výsledkům
Pružná pracovní doba
23 dní dovolené
Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
Další odborné a jazykové vzdělávání
Nadstandardní pracovní prostředí
Závodní stravování
Firemní společenské i sportovní aktivity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská výrobní firma.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odborné znalosti v úrovni VŠ vzdělání v oblasti technologie, strojírenství apod.
Úspěšná praxe na pozici technologa v mezinárodní strojírenské výrobě
AJ nebo NJ, schopnost samostatně komunikovat technologická řešení v cizím jazyce
Zkušenost s balicími předpisy a materiály velkou výhodou
Praktické zkušenosti s SAP výhodou
Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

lidské zdroje, vzdělávání, poradenství

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1801572  Datum zveřejnění: 15.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mzda záleží na zkušenostech kandidáta.