Vedoucí výroby

JOBS.EU, s. r. o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000 Kč/měsíc, Dle zkušeností kandidáta se mohou platové podmínky měnit.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Production Implementation and reporting
- daily flexible adaptation of production within production plan
- recommendations on production and work process optimization
- employee training, production monitoring and observance of safety regulations
- product quality standards, work processes and labor efficiency, fulfull production targets.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná výrobní firma.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme schopného Vedoucího výroby se znalosti anglického jazyka a zkušenostmi se štíhlou výrobou.

- University degrese, in operations or a technical field
- Some 8 plus years of experience in a high production environment/ manufacturing, with 5 years of supervizory/ managerial experience (experience in manufacturing industry with komplex production steps; Production like packaging of pharnaceutical products advantage)
o Current with processing technology methods
o Quality assurance specifications and procedures
o Continuous improvement techniques
- High energy level required
- Strong leadership skills, with independent thinking and strong organizational and planning abilities
- Excelent analytical and problem solving skills are Essentials
- High level command (verbal and in writing) of English
- Excellent knowledge of Excel and Word
- Driver´s licence B
- Experienci in working with SAP, K2 or simile ERP systems is a distinct advantage!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

lidské zdroje, vzdělávání, poradenství

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1858199  Datum zveřejnění: 22.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 Kč/měsíc, Dle zkušeností kandidáta se mohou platové podmínky měnit.