Asistent technologického vývoje

JOBS.EU, s. r. o.

Místo práce
Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- člen vývojového týmu pro oblast aplikace nových technologií, návrhy použití technologií pro nové výrobky a řešení, tvorba normativů pro nové technologie, návrhy a realizace inovací v technologické oblasti, realizace a vyhodnocení zkoušek výrobků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní a prosperující české společnosti
- odpovědnou práci s realizací vlastních nápadů a řešení
- motivující platové ohodnocení
- možnost odborného růstu
- zaškolení, pravidelné vzdělávání, odborné vedení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Stabilní IT firma pracující na velmi zajímavém projektu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání VŚ technického směru se zaměřením na technologii obrábění – i absolvent bez praxe
- velmi dobrá orientace v technické výkresové dokumentaci
- znalost 3D modelování a návaznosti na CAM, SolidWorks výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- schopnost řešení problému, samostatnost i schopnost práce v týmu, důslednost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

lidské zdroje, vzdělávání, poradenství

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1858210  Datum zveřejnění: 5.9.2014