CNC operátor - mzda až 45 000 Kč - možnost ubytování

JOBS.EU, s. r. o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nový úsek výroby v zavedené strojírenské společnosti hledáme spolehlivé pracanty na obsluhu CNC strojů (fréz, soustruhů a obráběcích center).
Zahraniční pracovníci jsou vítáni:).

- obrábění na CNC fréze, soustruhu, programování
- sestavení nástrojů a materiálů, určením parametrů řezu
- prace s měřidly
- čtení a použití technických podkladů
- určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů
- čtení údajů různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce během výrobního provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové hodnocení
- stabilní práci mezinárodní výrobní společnosti
- moderní technologické vybavení
- možnost profesního rozvoje a seberealizace
- soustavné vzdělávání
- možnost výuky jazyka pro každého zaměstnance
- 5 týdnů dovolené
- nadstandardní příspěvky na stravování, závodní stravování
- životní pojištění a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní strojírenská firma , špička ve svém oboru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání strojního zaměření
- zkušenosti s obsluhou a programováním (výhodou) CNC frézy nebo soustruhu
- orientace v normách a v technických podkladech pro obrábění podmínkou
- znalost programování v řídicích systémech velkou výhodou
- schopnost volby postupu práce
- ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční)
- manuální zručnost, zodpovědnost
- spolehlivost, pečlivost, svědomitost
- aktivní přístup k práci
- vysoká míra samostatnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

lidské zdroje, vzdělávání, poradenství

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3149606  Datum zveřejnění: 29.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 45000 Kč