Java developer Senior Junior s NJ

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme Java developera s NJ pro vývoj aplikací mobilního operátora
Aplikace se vyvíjí v Praze s občasnými cestami do Německa

Požadované znalosti:
Java
Německý jazyk
Voice XML
Pentaho / AAS

Java Detail:
Používáme Java Server Faces (primefaces), Hibernate and Spring.
IDE pro development is Eclipse combined with Maven, Jenkins, SVN and GIT.
Java Runtime Environment je JBoss .

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborné platové podmínky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

telefonní operátor

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze, ale specializuje se také na Střední, Jižní Čechy, oblast Vysočiny a některé země EU, především Rakousko a Německo. Činnost společnosti se zaměřuje především na oblast dopravy a zdravotnictví. Pro naše zákazníky jsme skutečným partnerem, který pomáhá řešit potřeby a problémy v daných odvětvích.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Markova 594/10
158 00 Praha 5
ID: 2744452   Datum zveřejnění: 30.9.2016