Hr koordinátor

Jobs Leasing s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Železniční 119, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální referenti (44160)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jobs Leasing s.r.o., IČ 29451612
Pracoviště:Jobs Leasing s.r.o. - Plzeň, Železniční 119/7, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
" nábor nových zaměstnanců pro výrobní podniky
" péče o zaměstnance ve svěřeném podniku
" kontrola docházek zaměstnanců v podnicích dle požadavků klienta
" řešení náhrad za chybějící zaměstnance
" výběrové pohovory a testování uchazečů o práci
" komunikace s personálními odděleními a mistry
" pravidelný reporting

Požadujeme:
" min. SŠ vzdělání s maturitou
" energickou, časově nezávislou osobnost
" zkušenosti z výrobních podniků výhodou
" uživatelskou znalost MS Office
" dobré komunikační a organizační schopnosti
" odolnost vůči stresu
" ochotu pohybovat se v terénu (Plzeňský kraj)
" zodpovědnost, samostatnost, asertivitu
" ŘP skupiny B, aktivní řidič podmínkou, vlastní auto podmínkou

Nabízíme:
" dlouhodobé zaměstnání na HPP
" vstupní a rozvojová školení
" prostor pro seberealizaci
" dynamickou práci
" notebook, telefon
" místo pracoviště: Plzeň
" nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Poslední změna:2016-09-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11448280762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou