Mluvíte plynule německy a anglicky? ( cestovní ruch)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, světovou jedničku v oblasti cestovního ruchu, hledáme uchazeče/uchazečky, kteří mluví výborně německy a anglicky a mají zájem pracovat v oblasti hotelového průmyslu.

Mluvíte plynule německy a anglicky? Zajímá Vás cestovní ruch? Chcete být denně v kontaktu s leteckými společnostmi, hotelovými řetězci? Cítíte se v mezinárodním prostředí jako ryba ve vodě? Líbí se Vám práce v týmu, kde každý Váš kolega je jiné národnosti? Chcete mít možnost využít všechny Vaše jazykové znalosti, případně se naučit další cizí řeč? ANO? Pokud opravdu ano, čtěte dále nebo nám rovnou pošlete své CV v anglickém a českém/slovenském jazyce!!!

Náplň práce:

Oddělení (letecký průmysl): zde se řeší případné změny v letenkách, stávky leteckých společností na mezinárodních letištích, změny letových řádů, případně zajištění hotelů v rámci balíčků služeb apod., práce s rezervačním systémem Amadeus, využití angličtiny a němčiny na denní bázi, týmová práce, moderní openspace, kompletní zaškolení na pozici,

Oddělení (hotelový průmysl): zde se řeší veškeré služby pro hotely/hotelové řetězce, otevírání nových hotelů, reopening hotelů, booking hotelů apod. Práce je hodně organizační a odborná. Nutná perfektní znalost pracovního jazyka, v tomto případě němčiny (22 jazyků na oddělení) + velmi dobrá angličtina!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na Praze 8
• zaškolení na pozici
• mzda: od 27 000 nástupní plat + široká škála benefitů
• moderní luxusní prostory, velké openspace, kde každý má svůj klid na práci
• zdarma občerstvení na pracovišti
• pracovní doba od 9:00 do 18:00 (pouze full time job)

Informace o náboru

V případě zájmu prosím pošlete Vaše CV v českém/slovenském a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené SŠ/VŠ vzdělání
• plynulá znalost AJ (B2) + němčiny (C1)
• zkušenosti z nadnárodního prostředí výhodou
• vyzrálá osobnost, komunikativní a milá
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• pro-klientský přístup a profesionalita
• časová flexibilita, nástup ideálně ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1701736  Datum zveřejnění: 27.3.2014