Product electronical engineer

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Optimalizace elektronických řešení výrobků, jejich podskupin a dílů podle zadaných specifikací a výrobních procesů
• Optimalizace layoutu desek plošných spojů podle platných pravidel společnosti
• Elektrická měření a testy, jejich vyhodnocení
• Správa a aktualizace technických dat v systému správy dat
• Technická dokumentace výrobku, jako např. schémata, PCB layouty, rozpisky, technické popisy, zkušební předpisy - přezkoumání, změny
• Spolupráce s vývojovým centrem v Německu při řešení optimalizace elektroniky výrobků
• Spolupráce v rámci společnosti při hledání zlepšených řešení a podpora jejich zavádění do výroby

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektroniky
• znalost elektroniky, zejména mikropočítačové techniky
• praxe na obdobné pozici výhodou
• týmová práce
• zodpovědný a aktivní přístup k práci
• znalost angličtiny a němčiny - jeden z jazyků musí být na komunikativní úrovni – PODMÍNKOU

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci v nadnárodní společnosti
• možnost využití cizích jazyků
• osobní i profesní růst
• moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
• motivující systém odměňování a benefitů
• vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
• pracoviště SV směrem 15 minut z Prahy - Černého Mostu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici Product electronical engineer

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1785829  Datum zveřejnění: 1.9.2014