Sales Data Analyst/Maintenance

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na nově otevřenou pozici:

Vhodný kandidát se stane členem "commercial operations" divize, která úzce spolupracuje s cca 16ti evropskými krajinami. Hlavní náplní práce je zaštiťování back office podpory pro jednotlivé týmy - vkládání a třídění dat do reportingových systému a dalších šablon, kontrola plnění plánů a cílů, přepočítávání a upravování jednotlivých nastavení, další ad hoc podpora mezinárodních týmů.
Hlavním pracovním nástrojem je Excel, nutná perfektní znalost, velkou výhodou je znalost Access nebo SQL.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní, nadnárodní společnosti
- samostatná a zodpovědná pozice s možností kariérního postupu
- aktivní spolupráce se zahraničím na denní bázi
- motivující platové ohodnocení a firemní benefity (kafeteria systém)
- nástup ihned nebo dle domluvy

Informace o náboru

V případě zájmu prosím pošlete CV v českém/slovenském a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zdravotnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené vysokoškolské vzdělání
- min. 2-3 roky na obdobné pozici, nutná zkušenost s data maintenance!!!
- výborná znalost Excel (další programy jako Acces, SQL, Salesforce, Cognos)
- velmi dobrá znalost angličtiny (slovem, písmem) - denní komunikace se zahraničními kolegy
- týmový hráč, analytické schopnosti, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1819128  Datum zveřejnění: 31.7.2014