Technický grafik ve výrobě - vedoucí - 3539

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je na českém trhu dlouho zavedená, se zaměřením na nákup, prodej, zpracování hutních materiálů a tvarových výpalků hledáme vhodného kandidáta na pozici

Technický grafik ve výrobě - vedoucí

Náplň práce je velmi různorodá, nejdůležitější součástí je však práce s grafickým programem SAPS (podobné CADu), návrh výsledných tvarů výpalků v tomto programu a následně zadání do výroby, kde jsou návrhy zpracovány a výroba pak automaticky probíhá na NC strojích. Další částí náplně práce je komunikace se stávajícími klienty a ve spolupráci s obchodníky i oslovování nových klientů s cílem rozvíjet obchod této divize. Z pozice vedoucího daný kandidát zodpovídá za chod oddělení údržby objektu, BOZP a další drobné činnosti.

Požadavky:

- SŠ technického směru (ideálně grafika)
- znalost CAD a jemu podobných grafických programů (SAPS výhodou)
- komunikativní, energická a dynamická osobnost

Nabídka:

- stabilní zázemí velké a úspěšné české společnosti
- motivující platové ohodnocení (fixní plat + prémie v závislosti na plnění cílů celé firmy)
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- služební auto
- mobil
- vhodné i pro ABSOLOVENTY
- nástup ihned
- pracoviště Praha 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost, která je na českém trhu dlouho zavedená, se zaměřením na nákup, prodej, zpracování hutních materiálů a tvarových výpalků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1824138  Datum zveřejnění: 5.8.2014