Junior specialista s německým jazykem

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro americkou společnost, která je jedničkou v oblasti přepravních a ubytovacích služeb, hledáme specialisty do zákaznického oddělení hotelového businessu. Jedná se o velké, moderní a multikulturní openspace oddělení, kde pracují především cizinci a tudíž hledáme profil kandidáta, který:

• je schopen využívat na denní bázi jazyky, které ovládá (v současné chvíli hledáme německý jazyk - úroveň C1), mluví plynule anglicky (úroveň B2 je dostačující)
• vyhovuje mu multikulturní prostředí, práce v týmech, kde pracují převážně cizinci
• je přátelský, usměvavý – prostě „open and friendly“
• je časově flexibilní a má dokončené vzdělání, práce je pouze na FULL TIME
• chce začít kariéru v mezinárodním prostředí, kde má možnost relokace v rámci celého světa
• má již nějakou pracovní zkušenost (může být dlouhodobá brigáda při studiu apod.)
• zkušenosti z nadnárodního prostředí jsou velkou výhodou!!

Ačkoliv se jedná o juniorní pozici, práce vyžaduje odbornost jazyka, profesionální vystupování a organizační schopnosti. Na každou pozici je zaškolení. V žádném případě se nejedná o callcentrum.
Bližší informace o přesné náplni práce Vám rádi upřesníme na osobní schůzce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na FULL TIME, od 9:00 – 18:00
• mezinárodní prostředí, využívání a zhodnocení studia Vašich jazyků
• smlouva na dobu neurčitou, nejedná se o práci na projektech
• platové ohodnocení dle zkušeností od 28 000Kč + široká škála nadstandardních benefitů ( příspěvky na sport, kulturu, soukromá zdravotní péče, roční opencard, slevy na služby společnosti – vhodné zejména pro ty, kdo rádi cestují po celém světě; apod.)

Nástup: 8.12.

V případě zájmu pošlete Vaše CV v českém a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1928939  Datum zveřejnění: 14.11.2014