Customer relationship manager- medical devices

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní respektovanou společnost v oblasti medical devices, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici "Customer relationship/sales manager".

Hlavní náplní práce je prezentace a prodávání produktů firmy (Soft Tissue Implants) jak u stávajících, tak i u nových zákazníků - nemocnice, kliniky a další zdravotní zařízení. Dalšími úkoly vhodného uchazeče bude:
- pravidelné návštěvy stávajících zákazníků v daném regionu a komplexní péče o ně
- navazování vztahů s novými a potenciálními zákazníky
- zajištění vysoké úrovně prodeje, správné prezentování produktů, včetně cenové komunikace
- identifikování a řešení konkrétních problémů klienta
- úzká spolupráce se sales teamem a key account managerem
- pravidelný reporting o činnosti a projektech

Klient požaduje:

- zkušenost v obchodě v oblasti medical devices/pharma min. 2 roky
- kreativitu a odpovědnost za řízení a rozvoj vztahů s klientem
- pro-aktivní jednání, tah na branku, flexibilitu (práce v terénu)
- středně pokročilou znalost angličtiny (veškeré zaškolování probíhá v angličtině)

Klient nabízí:

- zázemí etablované, nadnárodní společnosti
- kompletní zaškolení na produktové porfolio
- auto, mobil, notebook
- atraktivní fixní plat plus bonusy
- možnost nástupu ihned nebo dle domluvy

Poznámka: pozice je na dobu určitou jako náhrada za mateřskou dovolenou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1960664  Datum zveřejnění: 18.12.2014