Sales/technical support with Romanian

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro světového lídra v oblasti stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici SALES/TECHNICAL SUPPORT.

Nutná znalost rumunštiny na úrovni rodilého mluvčího a zároveň komunikativní/velmi dobrá angličtina. Kandidát bude pracovat v SAPu, SD modulu a bude zajišťovat podporu sales týmu pro regiony ( Rumunska, Bulharska, Moldávie, Albánie, případně dalších států).
Není třeba technický profil, ale uchazeč musí byt schopný pochopit technické záležitosti ohledně uchycení stropních podhledu apod. (zaškolení zajištěno).
Ideální kandidát má souvislejší administrativní praxi, je pečlivý, odolný vůči stresu, má schopnost pracovat na více činnostech najednou (řeší více objednávek zároveň). Znalost SAPu je výhodou.

Náplň práce:

• aktivní vyhledávání zakázek, oslovování nových klientů (prvotní kontakt)
• telefonická a emailová komunikace s klienty (architekti, distributoři apod.)
• technická podpora a poradenství k jednotlivým zakázkám
• příprava nabídek, ceníků a zpracování reportů
• administrativní podpora sales týmu (denní komunikace v rumunštině a angličtině)
• řešení reklamací, odborné poradenství

Požadavky:

• znalost rumunštiny na úrovni rodilého mluvčího
• velmi dobrá znalost anglického jazyka
• schopnost řešit technické záležitosti, komunikativnost
• výhodou je zkušenosti z oblasti administrativy, koordinace činností, logistiky apod.
• výborná znalost PC (zejména Excel, Outlook, Word, Internet)
• SAP a CAD výhodou

Nabídka:

• zajímavé platové ohodnocení: 30 – 34 000Kč, 25 dní dovolené
• možnost osobního a profesního rozvoje
• přátelské pracovní prostředí v respektované mezinárodní společnosti,
• mladý a multikulturní tým lidí
• každodenní využití cizích jazyků
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1969624  Datum zveřejnění: 5.1.2015