Business analytik

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Business/Sales ANALYTIK

Vhodný kandidát se stane členem relativně nového týmu analytiků, kteří aktivně spolupracují s pobočkou společnosti v USA. Hlavní náplní práce je tedy vytváření analýz všeho druhu v rámci dané sales/marketing divize. Dalšími činnostmi jsou nastavování a vytváření reportů, zpracovávání a vyhodnocování obchodních dat, implementace a optimalizace sales procesů atd.

Požadujeme:

- ukončené vysokoškolské vzdělání
- min. 2-3 roky na obdobné pozici v oddělení obchodu či financí
- výborná znalost Excel (další programy jako Acces, VBA, jsou výhodou)
- velmi dobrá znalost angličtiny (slovem, písmem) - denní komunikace s americkými kolegy
- týmový hráč, analytické schopnosti, spolehlivost
- časová flexibilita

Nabízíme:

- zázemí stabilní, nadnárodní společnosti
- samostatná a zodpovědná pozice s možností kariérního postupu
- aktivní spolupráce se zahraničím na denní bázi (USA)
- motivující platové ohodnocení a firemní benefity (kafeteria systém)
- nástup ihned nebo dle dohody
- PZN: smlouva na dobu určitou na 2,5 roku (zástup za mateřskou dovolenou)

V případě zájmu prosím pošlete CV v českém/slovenském a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1997850  Datum zveřejnění: 30.1.2015