Samostatná účetní

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, středně velkou, zahraniční obchodní společnost, hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Úspěšný kandidát se stane součástí nově vzniklé divize této společnosti a bude zodpovědný za kompletní zpracování účetnictví, s důrazem na zpracovávání faktur pro business partnery v Česku a také na Slovensku. Další náplň práce:
- účtování dle českých účetních standardů
- faktury a platby
- spolupráce na auditu s externí auditorskou společností
- jednoduchá personalistika a mzdy (cca 10 lidí)
- možné podílení se na výběru a implementaci účetního software
- reporting managerovi společnosti

Klient požaduje:

- SŠ/VŠ
- min. 3 roky zkušeností na obdobné, samostatné pozici
- středně pokročilou angličtinu (schopnost porozumět a komunikovat, úroveň B1)
- velmi dobrou znalost MS Office
- flexibilita, multitasking

Klient nabízí:

- menší, rodinný kolektiv se zázemím nadnárodní společnosti
- plně samostatnou práci
- možnost ovlivnění nastavení účetnictví či účetního software
- nástup možný IHNED (nejpozději začátek dubna)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2027220  Datum zveřejnění: 25.2.2015