Business Analysis Manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Jedná se o seniorní pozici, kdy úspěšný kandidát bude mít na starosti komplexní vedení týmu sales business analytiků spadajících do commercial excellence oddělení. Náplní práce týmu je příprava a zpracovávání různých analýz a reportů v oblasti obchodu a marketingu pro několik evropských krajin. Hlavní náplň práce Business Analysis Manageraje není jenom z pohledu businessu (nastavení cílů, strategické vedení, koordinace činností, zodpovědnost za výsledky) ale zejména vedení týmu samotného (vybírání lidí, koučování, mentoring), komunikace s vyšším vedením a lokálními managery.

Požadavky:

- prokazatelná praxe ve vedení týmu min. 4-5 let
- nutná zkušenost z mezinárodního prostředí – nejlépe Share Service Centra - v oblasti sales/business nebo finančních analýz
- velmi dobrá znalost Excel, velkou výhodou je znalost Access, SQL, Peoplesoft, Cognos, Salesforce.com
- plynulá znalost angličtiny (využití na denní bázi)
- výborné komunikační dovednosti, orientace na proces a na výsledek
- schopnost efektivního vedení týmu – manažerská osobnost
- flexibilita - občasné zahraniční cestu

Nabízíme:

- zázemí silné, nadnárodní společnosti
- samostatná a zodpovědná managerská pozice
- aktivní spolupráce se zahraničím na denní bázi
- motivující platové ohodnocení a firemní benefity (kafeteria systém)
- nástup ihned nebo dle dohody

V případě zájmu prosím pošlete CV v českém/slovenském a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2041703  Datum zveřejnění: 9.3.2015