Asistent/ka exportního oddělení s jazyky RJ AJ

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha východ, Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské a zahradní techniky atd., hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

ASISTENTKA exportu s jazyky - Ruština + Angličtina

Vaší hlavní náplní práce bude administrativní podpora exportního oddělení. Součástí pracovní náplně je komunikace se zahraničními klienty z Ruska, dále zadávání objednávek v systému SAP, zpracovávání cenových nabídek, přípravu podkladů pro obchodní jednání. Věkově různorodá společnost je reálně otevřená příležitosti kariérního růstu.

Požadavky:

- znalost RJ na úrovni min. C1!
- pokročilá angličtina
- SŠ/VŠ
- velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel nutností, Znalost SAPu výhodou
- komunikativní, energická a dynamická osobnost

Nabídka:

- stabilní zázemí velké a úspěšné české společnosti
- možnost kariérního a profesního růstu
- motivující platové ohodnocení

Ostatní:

- nástup dle domluvy
- pracoviště se nachází v lokalitě Praha - Východ (dostupné MHD), možnost zajištění ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské a zahradní techniky atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Expert

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativní, energická a dynamická osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2045050  Datum zveřejnění: 13.4.2015