E-Logistic Manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*****Nabízíme unikátní příležitost stát u zrodu nového e-shopu pro velký, retailový řetězec!*****

Pro významný, úspěšný a zaměstnanci vyhledávaný retailový řetězec, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: "E-LOGISTIC MANAGER"

Úspěšný kandidát/ka bude mít na starost spolupráci na přípravě projektu, vývoje a spuštění e-shopu, z pohledu logistiky a platebního styku:

- příprava a realizace rolloutu a operativního provozu e-shopu
- logistika a doprava zboží z e-shopu
- zabezpečení platebního styku
- péče o zákaznický servis v regionu
- spolupráce s partnery a s centrálou společnosti, která je v zahraničí
- další související aktivity, reporting a řešení ad hoc situací

Vzhledem k velikosti a náročnosti projektu od vhodného kandidáta očekáváme:

- komunikativní, středně pokročilou znalost německého jazyka ( angličtina velkou výhodou)
- víceleté zkušenosti z oblasti logistiky a e-commerce a znalosti související problematiky
- znalosti finančně hospodářských a logistických procesů, orientace v příslušné terminologii a zkušenosti s vyhodnocováním jednotlivých ukazatelů
- znalost a praktickou zkušenost s používáním principů Lean Managementu
- zkušenost se systémem SAP
- tah na branku, flexibilitu, inovativnost

Vhodnému kandidátovi nabídneme:

- příležitost podílet se na ojedinělém projektu v ČR
- zázemí stabilní, nadnárodní společnosti, která poskytne své know-how
- samostatnost a možnost seberealizace
- velmi dobré finanční ohodnocení a atraktivní balíček benefitů

V případě, že Vás pozice zaujala, pošlete Vaše CV a na osobní schůzce Vám rádi řekneme bližší podrobnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2046715  Datum zveřejnění: 13.3.2015