Obchodní zástupce – prodejna Kladno

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Okres Kladno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - významnou obchodní společnost z oblasti stavebních materiálů - hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce - prodejna Kladno.

Náplň práce:

- komunikace a udržení dobrých vztahů se stávající klientelou
- aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků prodejny v určeném regionu
- odpovědnost za rozvíjení obchodu, plnění očekávané ziskovosti
- tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
- fakturace, objednávky, inventarizace
- zajišťování příjemek zboží do systému
- podílení se na cenotvorbě
- koordinace a zajištění dopravy zboží aj.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- nutná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
- jazyková vybavenost výhodou
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- cílevědomost, tah na branku
- talent s duší obchodníka
- zkušenosti na obchodní pozici velkou výhodou
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity tj. stravenky ,vzdělávání, automobil + mobilní telefon i k soukromým účelům aj.
- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
- nástup možný ihned
- pracovní místo Kladno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

obchodní společnost z oblasti stavebních materiálů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2156833  Datum zveřejnění: 25.6.2015