Účetní asistent - student

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Studuješ účetnictví? Baví tě a rád/a bys v něm získal/a praktickou zkušenost? Pak neváhej a čti dál!

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti elektra, hledáme vhodného kandidáta na juniorskou pozici do účetního oddělení.

Tvým úkolem bude:

- zpracování, kontrola a účtování přijatých faktur, bankovních výpisů a pokladních dokladů
- evidence a archivace dokladů
- podpora a plnění úkolů zadaných finančním manažerem
- administrativní činnost, výpomoc

Ideální kandidát:

- student VŠ (ekonomický směr)
- zkušenosti s účtováním výhodou
- výborná znalost MS Office
- kladný vztah k číslům
- důsledný, samostatný, pracovitý, se smyslem pro detail
- schopnost pracovat 80 hod/měsíc

Nabízíme:

- získání praxe z oblasti účetnictví
- dlouhodobou spolupráci, možnost po ukončení VŠ nastoupit na HPP
- příjemné pracovní prostředí
- nástup ihned

CV zasílej v českém a anglickém jazyce pomocí odpovědního formuláře níže. Těšíme se!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

obchodní a výrobní společnost v oblasti elektra

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2156873  Datum zveřejnění: 25.6.2015