Business Analyst

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Business Analyst/SalesForce analyst

Vhodný kandidát/ka se stane součástí již existujícího menšího týmu sales force analytiků, který spolupracuje s 14-16 evropskými krajinami. Hlavní náplní práce bude aktivní podpora senior analytiků při vytváření a designu nástrojů sales analýz. Dále se uchazeč/ka bude podílet na péči a udržování těchto nástrojů, administrace databází a bude pracovat s dalšími interními nástroji. Součástí je reporting a komunikace s lokálními business units.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zázemí silné, nadnárodní společnosti
- samostatná a zodpovědná pozice s možností kariérního postupu
- aktivní spolupráce se zahraničím na denní bázi
- motivující platové ohodnocení a firemní benefity (kafeteria systém)
- nástup ihned nebo dle dohody

Informace o náboru

V případě zájmu prosím pošlete CV v českém/slovenském a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

mezinárodní farmaceuticka společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- ukončené vysokoškolské vzdělání
- min. 1-3 roky na obdobné pozici analytika v oddělení obchodu či financí
- výborná znalost Excel (VBA programovaní, makra)
- znalost Access, SQL, Office automation
- velmi dobrá znalost angličtiny (slovem, písmem) - denní komunikace
- týmový hráč, analytické schopnosti, spolehlivost
- chtíč pracovat na sobě a učit se - možnost kariérního růstu!
- časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2166443  Datum zveřejnění: 2.7.2015