Letní Brigáda v terénu pro SOS dětské vesničky (Komunikátor)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

LETNÍ BRIGÁDA V TERÉNU PRO SOS DĚTSKÉ VESNIČKY

Pro našeho klienta - nevládní nezisková organizace Sdružení SOS dětských vesniček, hledáme SOS komunikátory, pracovníky, jejichž úkolem bude získávat nové pravidelné dárce, a to formou přímého oslovování potenciálních dárců na veřejných prostranstvích Prahy. Našim společným cílem je dlouhodobě pomáhat ohroženým dětem, tak aby každé dítě mohlo vyrůstat se svými vlastními rodiči nebo pěstouny a prožilo šťastné dětství.

Práce SOS komunikátora je důvěryhodná – SOS dětské vesničky působí v ČR již 45 let, za tuto dobu jsme vybudovali tři skutečné dětské vesničky a rozhýbali řadu programů péče o ohrožené a zanedbávané děti.
Práce SOS komunikátora je smysluplná - Díky pravidelným měsíčním příspěvkům jsme schopni zajistit plynulou pomoc všude tam, kde ji děti potřebují.
Práce SOS komunikátora je společensky prospěšná – upozorňujeme na problém a nabízíme jeho řešení.

Co můžeme nabídnout:

- Smysluplnou práci
- Práci na čerstvém vzduchu
- Flexibilní pracovní dobu (lze kombinovat s jinou prací, školou, péčí o rodinu i letním dovolenkovým časem)
- Minimální ohodnocení 110 Kč/h + výkonové bonusy
- Trénink a zdokonalení komunikačních dovedností
- Získání povědomí o neziskovém sektoru
Co očekáváme:
- Komunikativní, otevřené a pozitivně naladěné osobnosti
- Zájem o prohloubení znalostí neziskového prostředí a problematiku péče o děti v krizové životní situaci
- Příjemné chování a zodpovědný přístup k práci, důvěryhodnost
- Zájem o rozvoj vlastních komunikačních dovedností
- Zájem o smysluplnou práci
- Věk od 18 do 100 let – důraz klademe na osobnost a přístup člověka
- Termín nástupu ihned

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email [email protected]
Více o kampani F2F – SOS tváří v tvář veřejnosti na podporu pravidelného dárcovství http://www.sos-vesnicky.cz/podporte/sos-v-ulicich/

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nevládní organizace, občanská sdružení

SOS vesničky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2169810  Datum zveřejnění: 3.7.2015