Finanční asistent-ka/office koordinátor-ka s NJ

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, respektovanou nadnárodní společnost v oblasti certifikací, auditů a norem v potravinářství, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

"Finanční asistent-ka/office koordinátor-ka s NJ"

Hlavní náplň práce:

- fakturace, opravy faktur, opravy plateb...
- telefonická/emailová komunikace s klienty a řešení jejich požadavků/reklamací a související administrativa
- cash collection
- koordinace činností týkající se kanceláře - nákup kancelářských potřeb, zařizování cestování či ubytování pro zaměstnance, pošta
- pravidelná komunikace a spolupráce s mateřskou pobočkou v Německu
- zpracování smluv dodaných od klientů
- zadávání informací do tabulek (Excel)

Požadujeme:

- ukončena SŠ/VŠ (plný pracovní úvazek)
- velmi dobrou znalost německého jazyka a pokročilou znalost angličtiny
- zkušenost z obdobné pozice ve financích či ze zákaznického servisu
- komunikativnost, orientaci na detail, pečlivost a spolehlivost
- nástup ideálně ihned

****************Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy s praxí během studia*********************

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2194515  Datum zveřejnění: 23.7.2015