Referent/ka marketingu - říčany

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi marketing? Chcete se podílet na nevšedních projektech?
Pro našeho klienta - dynamicky se rozvíjející společnost z oblasti stavebnin - hledáme sympatického týmového hráče/hráčku s kreativním a zodpovědným přístupem na pozici REFERENT/KA MARKETINGU - ŘÍČANY.

Popis práce:

• vytváření jednoduchých grafických návrhů
• spolupráce na projektech, vedení samostatných dlouhodobých aktivit
• správa redakčního obsahu firemního webu
• administrativní podpora marketingového oddělení
• administrativa spojená s marketingovými projekty
• externí komunikace s dodavateli
• interní komunikace s prodejnami a produktovým oddělením

Požadujeme:

• vzdělání SŠ
• zkušenost s podobnou činností
• spolehlivost, zodpovědnost,
• organizační schopnosti
• estetické cítění, smysl pro grafiku a kreativu
• nutnost praktické znalosti práce s grafickými programy, Excelem, Power Pointem, Wordem
• ŘP sk. B

Nabízíme:

• smysluplnou práci v příjemném prostředí a stabilní společnosti
• zajímavé finančního ohodnocení + bonusy + benefity (stravenky, vzdělávání, mobilní telefon,…)
• nástup ihned
• pracoviště Říčany

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost z oblasti stavebnin

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2199093  Datum zveřejnění: 28.7.2015