Technik - oblast osvětlení

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost z oblasti luxusního osvětlení hledá vhodného kandidáta na pozici Technik.

Náplň práce:

• Vytváření projektů s architekty, projektanty, investory
• Řízení projektů, včetně aktivní účasti na stavbách
• Komplexní zpracování projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Perspektivní práci v dynamicky celosvětově expandující společnosti
• Zajímavé uplatnění při vytváření a realizaci projektů s investory, architekty, projektanty
• Práci na zajímavých projektech pro významné a velmi movité zákazníky
• Příjemné pracovní prostředí se silným zázemím

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

společnost z oblasti luxusního osvětlení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• VŠ vzdělání (oborově zaměřená VŠ)
• Výhodou je znalost z oblasti světelné techniky
• Znalost oborového softwaru
• Velmi dobré organizační a komunikativní dovednost
• Cílevědomost a samostatnost
• Reprezentativní vystupování
• Tvůrčí schopnosti a samostatnost
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (schopnost vést běžnou konverzaci)
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2199108  Datum zveřejnění: 31.8.2015