Project Manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou stabilní nadnárodní výrobní společnost v oblasti automobilového průmyslu, hledáme kandidáty na pozici

Projektový Manager / Launch Manager

Náplň práce:

• vedení projektů náběhu nových výrob
• řízení změn v sériových projektech
• spolupráce s oddělením konstrukce v zahraničních lokacích
• komunikace se zákazníkem, příprava zákaznických návštěv
• sledování nákladů na náběh a změny
• reportování statusu projektu, risk management a eskalace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
• zajímavou práci v nadnárodní společnosti
• možnost využití cizích jazyků
• osobní i profesní růst
• moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
• motivující systém odměňování a benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná stabilní nadnárodní výrobní společnost v oblasti automobilového průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• ukončení min. SŠ vzdělání ideálně technického směru
• znalost projektového řízení (z výrobního prostředí výhodou)
• aktivní znalost anglického jazyka podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2199321  Datum zveřejnění: 16.10.2015