Junior Accountant (from 30 000 CZK)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě účetnictví a máš v této oblasti relevantní pracovní zkušenost? Láká tě být členem stabilního týmu v mezinárodní společnosti a denně využívat angličtinu? Pak hledáme právě TEBE!

Co je pro nás důležité?

• Dobrá znalost účetnictví a praxe (alespoň při studiu).
• Ekonomické vzdělání a chuť se dále učit.
• Základní povědomí o SAPu.
• Angličtina na dobré úrovni v mluveném i psaném projevu.

Co bude tvým úkolem? Práce je svým obsahem různorodá.

• Do SAPu zadáváš faktury, provádíš jejich kontrolu a evidenci.
• Připravuješ účetní podklady pro senior účetní a plníš zadané ad hoc úkoly.
• Asistuješ při provádění měsíční účetní závěrky.
• Pomáháš finanční ředitelce s reportingem do zahraničí.
• Každodenně využiješ psanou i mluvenou angličtinu.

Co ti nabídneme?

• Cennou pracovní zkušenost na HPP ve stabilní nadnárodní společnosti.
• Nástupní plat od 30 000 Kč výše.
• Moderní kanceláře a přátelský mladý tým.
• Možnost osobnostního a kariérního růstu.
• Nástup ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

nadnárodní obchodní společnost se zaměřením na bílou/černou techniku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2208825  Datum zveřejnění: 16.11.2015