Treasury specialist

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní stavební společnost hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

TREASURY SPECIALIST

Náplň práce:

- Zodpovědnost za přípravu a tvorbu cash-flow
- Spolupráce na platbách (autorizace, administrace přístupů) spolu s Polskou pobočkou
- Komunikace s bankami, bankovní garance (vydané, přijaté)
- Péče o pokladnu
- Zodpovědnost za pojištění a spolupráce s pojišťovacím poradcem
- Budgeting a forecasting
- Hledání úspor, kontinuální snižování nákladů
- Reporting pro vedení společnosti

V případě zájmu prosím zašlete Vaše CV v českém/slovenském a anglickém jazyce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Možnost spojit kariéru se stabilní společností
- Dobré finanční ohodnocení
- Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- Možnost využití cizích jazyků
- Osobní i profesní růst
- Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

nadnárodní stavební společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s 5-ti letou praxí / VŠ vzdělání s 2 letou praxí ekonomického směru
- Předchozí praxi na obdobné pozici (zkušenosti s cashflow je nutnost)
- středně pokročilou znalost AJ - nadřízený je cizinec, vyřízení emailu/telefonu
- Orientace v korporátních financích výhodou
- Výborné analytické myšlení
- Samostatnost
- Projektový controlling výhodou
- Flexibilitu, ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2230502  Datum zveřejnění: 20.8.2015