Produktový manažer – oddělení nákupu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost z oblasti stavebních materiálů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Produktový manažer - oddělení nákupu - stavební materiály.

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
• nutná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
• aktivní znalost AJ velkou výhodou
• komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
• sortimentní a produktová znalost v oboru nákupu nebo prodeje stavebních materiálu
• schopnost samostatně vést svěřenou produktovou oblast
• cílevědomost, tah na branku
• ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

• uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
• mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
• zaměstnanecké benefity tj. stravenky ,vzdělávání aj.
• atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2249340  Datum zveřejnění: 14.9.2015