Lodging Agent with Nordic Languages

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, světovou jedničku v oblasti cestovního ruchu, hledáme uchazeče/uchazečky, kteří mluví velmi dobře anglicky + další jazyky (swedish, danish, finnish, norwegian nebo dutch) a mají zájem pracovat v oblasti hotelového průmyslu.

Mluvíte plynule výše uvedenými jazyky? Zajímá Vás cestovní ruch? Chcete být denně v kontaktu s hotelovými řetězci? Cítíte se v mezinárodním prostředí jako ryba ve vodě, ráno snídáte s kolegou z Francie, odpoledne máte meeting se šéfovou ze Španělska a večer jdete posedět s kolegy z italského týmu? Líbí se Vám práce v týmu, kde každý Váš kolega je jiné národnosti? Chcete mít možnost využít všechny Vaše jazykové znalosti, případně se naučit další cizí řeč? ANO? Pokud opravdu ano, čtěte dále nebo nám rovnou pošlete své CV v anglickém a českém/slovenském jazyce!!!

Náplň práce:

• veškeré služby pro hotely/hotelové řetězce, otevírání nových hotelů, reopening hotelů, zejména booking hotelů apod. Práce je hodně organizační a odborná. Nutná velmi dobrá znalost pracovního jazyka na úrovni C1 (dánština, norština, švédština, holandština, finština) + velmi dobrá angličtina!! Nejedná se o call centrum - práce je B2B a vyžaduje zodpovědnost a pro-klientský přístup!!

Požadavky:

• ukončené SŠ/VŠ vzdělání
• velmi dobrá znalost jazyků
• zkušenosti z nadnárodního prostředí výhodou, nejlépe zákaznický servis nebo cestovní ruch
• vyzrálá osobnost, komunikativní a milá
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• pro-klientský přístup a profesionalita
• časová flexibilita
• nástup jaro 2016

Nabídka:

• práce v centru Prahy
• zaškolení na pozici
• mzda: od 30 000 + široká škála benefitů
• moderní luxusní prostory, velké openspace, kde každý má svůj klid na práci
• zdarma občerstvení na pracovišti
• pracovní doba od 9:00 do 18:00 (pouze full time job)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Slevy na služby společnosti (letenky, ubytování), medical care, členství ve fitness centrech, penzijní připojištění, roční opencard atd...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Naším klientem je americká společnost, která je zároveň největší cestovní agenturou na světě. Zaměstnává přes 10 000 lidí v moderních, luxusních Share Service Centrech po celém světě. V Praze působí již 6. rokem. Pyšní se nejen krásnými prostory, ale i multikulturním prostředím a především oblíbenosti mezi „multilanguage people“ .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Fínský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Dánsky jazyk - Pokročilý (C1) nebo Švédský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Norský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Nizozemský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2253771  Datum zveřejnění: 24.3.2016