Professional German/French speakers – travel service

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je americká společnost, která je zároveň největší cestovní agenturou na světě. Zaměstnává přes 10 000 lidí v moderních, luxusních Share Service Centrech po celém světě. V Praze působí již 6. rokem. Pyšní se nejen krásnými prostory, ale i multikulturním prostředím a především oblíbenosti mezi „multilanguage people“ .

Pokud máte výbornou znalost jednoho z výše uvedených jazyků, domluvíte se velmi dobře anglicky a rádi byste našli práci, kde budete OPRAVDU MLUVIT, MLUVIT A ZASE MLUVIT, čtěte dále.

Pracovní nabídka je určena jak pro juniorní kandidáty, tak pro uchazeče, kteří již mají zkušenosti z mezinárodního prostředí. Práce vyžaduje odbornost jazyka, profesionální vystupování a organizační schopnosti. Na každou pozici je zaškolení. V žádném případě se nejedná o call centrum!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:

• práce na FULL TIME, od 9:00 – 18:00
• mezinárodní prostředí, využívání a zhodnocení studia Vašich jazyků
• smlouva na dobu neurčitou, nejedná se o práci na projektech
• platové ohodnocení dle zkušeností od 30 000Kč + široká škála nadstandardních benefitů ( příspěvky na sport, kulturu, soukromá zdravotní péče, roční opencard, slevy na služby společnosti – vhodné zejména pro ty, kdo rádi cestují po celém světě; apod.)

Informace o náboru

Bližší informace o přesné náplni práce Vám rádi upřesníme na osobní schůzce.

V případě zájmu pošlete Vaše CV v českém a anglickém jazyce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Naším klientem je americká společnost, která je zároveň největší cestovní agenturou na světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální kandidát:

• je schopen využívat na denní bázi jazyky, které ovládá (v současné chvíli hledáme německý jazyk a francouzský jazyk)
• mluví plynule anglicky (úroveň C1 je dostačující)
• vyhovuje mu multikulturní prostředí, práce v týmech, kde pracují převážně cizinci
• je přátelský, usměvavý – prostě „open and friendly“
• je časově flexibilní a má dokončené vzdělání, práce je pouze na FULL TIME
• chce začít kariéru v mezinárodním prostředí, kde má možnost relokace v rámci celého světa
• má již nějakou pracovní zkušenost (může být dlouhodobá brigáda při studiu apod.)
• zkušenosti z nadnárodního prostředí jsou velkou výhodou!!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2325043  Datum zveřejnění: 11.11.2015