Logistik (30 000 Kč)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte organizační schopnosti? Baví Vás práce v logistice a dopravě? Líbí se Vám představa, že nastupujete na pozici, která je stěžejní pro firemní business? Troufli byste si na takovou "misi"?

Rozšiřujeme logistický tým v úspěšné nadnárodní společnosti zaměřené na velkoobchod s elektro sortimentem o pozici Logistik pro námořní přepravu. Cílem logistika je zajistit přepravu vybraného zboží, které je vyrobeno a připraveno k expedici v zahraničí, do centrálního skladu společnosti na Praze – východ.

Náplň práce:

- koordinace námořní a letecké kontejnerové dopravy
- příprava dokumentů pro celní deklaranty, skladníky, dopravce aj.
- příjem zboží, kontrola, předáním produktovým manažerům
- kontrola cen dopravy, zúčtování faktur
- vyjednávání s dopravci
- řešení škodných událostí

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání + zkušenosti v logistice
- zkušenost s dovozem z východní Asie velkou výhodou
- výbornou znalost AJ (denní komunikace)
- oceníme znalost SAP
- důslednost, vyjednávací a organizační schopnosti

Nabízíme:

- platové ohodnocení dle Vašich zkušeností (25-30 000 Kč)
- benefity ve formě závodního stravování a zaměstnaneckých slev na výrobky
- klíčovou pozici v dynamicky se rozvíjející obchodní společnosti
- pracoviště na Praze – východ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

obchodní společnost zaměřena na velkoobchod s elektro sortimentem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2330100  Datum zveřejnění: 8.1.2016