IT Specialista - Administrátor

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat pro úspěšnou společnost, která je otevřená tvým nápadům a používá špičkové technologie? Chceš se podílet na mezinárodním IT projektu a být u jeho zrodu? Nechybí ti nadšení a odhodlání? Pak hledáme právě tebe! Pro našeho klienta obsazujeme pozici LINUX/ORACLE ADMINISTRATOR.

Co tě u klienta čeká a nemine:

Budeš mít na starosti kompletní admin činnost OS Linux a DB Oracle.
Budeš se věnovat správě SW PIM, skriptování Perl/Shell
Budeš součástí týmu, který rozjíždí mezinárodní projekt - občas bude potřeba to roztlačit a uvést věci do pohybu
Budeš chrlit nápady, řešení a žádná situace tě nepřekvapí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeš ty očekávat od našeho klienta:

Jsme hlavy otevřené a chceme, abys rostl/a, budeme tě učit nové věci a podporovat tě v rozvoji
Jsme pohodový kolektiv
Flexibilní pracovní dobu
13. plat se na účtě neztratí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Obchodní řetězec se silnou značkou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Základy
Oracle Database - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl ideálně umět a znát:

Sám sebe - věřit si a zároveň mít notnou dávku pokory
Zkušenost s administrací Linuxových serverů a Oracle databází - víš, jak to funguje
Anglicky nebo německy dokážeš mluvit i ze spaní - nemusí to být úplně perfektní
Pokud umíš se SAP, Red Hat a Shell už jsi někdy skriptoval, budeme tě mít ještě radši

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2335560  Datum zveřejnění: 20.11.2015