Business Manager with French

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nadnárodní společnost s ročním obratem okolo 10 mld ., více než 1000 zaměstnanci v Čechách a několika zajímavými distribučními kanály hledáme nadaného BUSINESS MANAGERA PRO FRANCOUZSKY MLUVÍCÍ ZEMĚ A INTERNETOVÝ OBCHOD AMAZON!

Firma zajišťuje velkoobchodní prodej a servis výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů.

Náplň práce:

- vyjednávání s francouzsky mluvícími zákazníky po celém světě
- spolupráce a jednání s Amazonem
- tvorba cenových nabídek, ceníků
- zpracování objednávek
- příprava forecastů

Požadujeme:

- zkušenosti z pozice obchodníka
- kontakty na trhu ve francouzsky mluvících zemích
- plynulou komunikaci ve francouzštině a angličtině
- dobrou znalost MS Excel
- obchodního ducha, vyjednávací schopnosti
- velkou časovou flexibilitu, ochotu cestovat

Nabízíme:

- platové ohodnocení dle zkušeností, odměny dle výsledků
- benefity (automobil, mobil, notebook i pro soukromé účely, možnost ubytování, stravování, firemní výrobky za nákupní ceny)
- smysluplnou práci a zastupování známé značky v celém světě
- pracoviště na Praze - východ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Nadnárodní společnost zajišťující velkoobchodní prodej spotřební elektroniky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2395233  Datum zveřejnění: 14.1.2016