Market Research & Customer Insight Manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte přehled v marketingu, analytická činnost je Vám vlastní a chcete být součástí moderní, úspěšné společnosti? Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Market Research & Customer Insight Manager. Rozšiřujeme marketingový tým a chceme kreativní, komunikativní a přesvědčivou posilu.

Úspěšný kandidát bude mít na starosti poskytování komplexní analýzy trhu na základě kontinuálních kvantitativních a kvalitativních výzkumů za účelem vyhodnocování výkonnosti klíčových hráčů, hodnocení návratnosti investic, identifikace nových SOB a vedení NPD.

Náplň práce:

vyhodnocování potřeb společnosti dle dat popisujících tržní prostředí V ČR
úzká spolupráce s výzkumnými agenturami
zpracování a analýzy dat, komunikace shrnutí, poskytování strategických doporučení klíčovým interním zákazníkům
podpora a koučování marketingového týmu

Požadujeme:

VŠ vzdělání
zkušenosti s výzkumem trhu, chování spotřebitele (interně nebo na straně agentury)
zkušenost s řízením výzkumu v rámci vývoje nového produktu výhodou
pokročilé znalosti výzkumných metod a technik
práce s MS Office a databázovými programy na dobré úrovni

Nabízíme:

velmi dobré finanční ohodnocení
zázemí silné společnosti
profesní a osobní růst
příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Nadnárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2407415  Datum zveřejnění: 22.1.2016