Referent/ka energetických služeb

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme posilu do týmu společnosti poskytující služby v oblasti energetiky. Nový/á kolega/yně bude pracovat na oddělení Změny dodavatele. Hledáte stabilní zázemí, možnost dlouhodobé spolupráce a semknutý kolektiv? Náš klient nabízí moderní kanceláře v západní části Prahy u metra B, přátelský tým a zázemí dlouhodobě úspěšné firmy. Pokud máte pracovní zkušenost na stejné pozici v oblasti energetiky v rozsahu alespoň 1 roku, pošlete nám svůj životopis!

REFERENT/KA PRO ZMĚNU DODAVATELE ENERGETICKÝCH SLUŽEB

Náplň práce:

- zajištění procesu změny dodavatele (elektřina, plyn)
- administrace výpovědí
- zajištění připojení na nového dodavatele
- komunikace s distribucemi, obchodníky, operátorem trhu
- vyřizování požadavků zákazníků a příprava dokumentů
- administrativa, práce na PC

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání
- min. 1 rok zkušeností na stejné pozici – změna dodavatele
- kompletní znalost platné související legislativy
- zkušenost s portály distribucí
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, internet), výhoda ZIS
- odpovědnost za odvedenou práci
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- práci v moderních kancelářských prostorách - Praha 5
- hlavní pracovní poměr
- pracovní doba Po – Pá od 8:30 do 17:30

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Společnost poskytující služby v oblasti energetiky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2503075  Datum zveřejnění: 6.5.2016