Sales Manager - stavebnictví

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českého výrobce a distributora podlahových krytin, hledáme obchodníka s celorepublikovým působením! Pozice je kombinací Key Account Managera a Business Development Managera.

Náplní vaší práce bude:

- vyhledávání nových kontaktů (architekti, developeři apod.)
- péče o stávající klientelu, budování vztahů
- prezentace produktů (podlah), doporučení nejvhodnějšího řešení pro klienta
- vyhotovení kalkulací
- asistence u vyhotovení objednávek a smluv
- pohyb v terénu u různých developerských projektů

Očekáváme:

- nadšení pro technický produkt v oboru stavebnictví
- ochotu cestovat po ČR (případně i do zahraničí)
- komunikativní osobnost s chutí se učit a zdokonalovat
- zkušenost s jednáním na úrovni B2B
- předešlé obchodní výsledky

Nabízíme:

- motivující ohodnocení
- nestereotypní práci
- samostatné rozvržení pracovní náplně
- kancelářské zázemí v moderním showroomu v Praze
- přístup do interní databáze
- kontakt s profesionály v oboru

Budeme se těšit na váš životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

velkoobchodní prodej a export parket a podlahových krytin

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2601627  Datum zveřejnění: 9.6.2016