Business analytik IT

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

„Business analytik IT“

Hlavním úkolem vybraného kandidáta bude vytvářet zadání pro nový projekt, budě dělat úpravy pro již existující řešení nebo popis změnového požadavku v rámci rozběhnutého projektu. Práce vyžaduje schopnost dobré komunikace napříč celou firmou, stejně tak i s obchodními dodavateli.

Další náplň práce obsahuje:
- Odpovědnost za zpracování všech zákaznických požadavků pro konkrétní projekt nebo projekty zákazníka
- Úzkou spolupráci s obchodním oddělením: sběr požadavků a identifikace potřeb vývoje systémů, ověřování obchodních přínosů a analyzování dopadů do procesů a funkcí systému
- Komunikaci s uživateli systémů za účelem popisu, pochopení požadavků na změny funkčností a konzultací návrhů jejich řešení
- Vytváření úvodní a detailní specifikace pro změnu systémů, spolupracuje na úrovni projektových týmů v roli byznys analytika projektu s využitím základů projektového řízení vedení realizaci menších změn IT aplikací
- Spolupráce s externími dodavateli softwarových řešení pro zajištění dodávky řešení požadovaných funkčních změn atd.

Profil vhodného kandidáta:
- Pokročilá znalost angličtiny - schopnost prezentovat
- Práce s PC – MS Office, MS Project, Aris nebo obdobný nástroj
- Zkušenosti s projekty implementace a nasazení IS
- Zkušenost s vytvářením obchodních zadání pro změny procesů / systémů srozumitelných laikovi
- Pro-zákaznický přístup, schopnost rychle pochopit potřeby zákazníka, zpracovat je do písemné formy srozumitelné zákazníkovi
- Pro-aktivita, dobré komunikační dovednosti, tah na branku

Klient nabízí:
- Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- Zodpovědnou, samostatnou pozici
- Možnost profesního růstu
- Velmi dobré finanční ohodnocení a balíček benefitů
- Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2608205  Datum zveřejnění: 14.6.2016