Četařka / Vedoucí objektu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je společnost P. Dussmann, spol. s r.o., která poskytuje na trhu v České Republice již více než 20 let služby se zaměřením na úklid, ostrahu a stravování. Pro tohoto klienta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplní práce je zajištění kvality a rozsahu poskytovaných služeb pro zákazníka, kterým je Všeobecná fakultní nemocnice v Praze. Cílem Vaší práce bude samostatné řízení provozu s důrazem na udržení standardu kvality služeb.

NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE

- vedení kolektivu úklidových pracovníků v areálu VFN na Karlově náměstí
- jednání se zástupci klienta a pracovníky jednotlivých klinik
- vedení docházek a zpracování podkladů pro mzdy
- kontrola svých podřízených a výsledků jejich činnosti
- odstraňování vzniklých nedostatků
- plnění úkolů nadřízeného, spolupráce s ostatními pracovníky společnosti

POŽADAVKY

- nevadí Vám práce v kolektivu
- jste komunikativní, umíte jednat se zákazníkem
- znalost problematiky úklidu i speciálních prací
- znalost úklidové chemie a postupů
- znalost nemocničního prostředí, práce na PC, mzdové a personální minimum
- umíte si dobře organizovat svoji práci
- pracujete samostatně

CO NABÍZÍME

- zázemí mezinárodní společnosti
- mzdové ohodnocení od 25.000 Kč / měsíc
- výplatu na účet vždy v termínu
- příjemný kolektiv
- možnost profesního růstu

Zaujala Vás tato nabídka?
Můžete nastoupit ihned, rádi Vás přivítáme v našich řadách!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Naším klientem je společnost P. Dussmann, spol. s r.o., která poskytuje na trhu v České Republice již více než 20 let služby se zaměřením na úklid, ostrahu a stravování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

obchod

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2658750  Datum zveřejnění: 22.7.2016