Personální asistentka/Recepční

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Praha 1, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme menší personální agentura s více než desetiletou zkušeností v oblasti HR a recruitingu v českých i nadnárodních společnostech. Zaměřujeme se na vše, co se týká člověka v pracovním procesu, tedy jeho získávání, formování, fungování, uplatnění a v konečné fázi jsme schopni být nápomocni při jeho personálním a sociálním rozvoji. Naším cílem je maximální spokojenost našich klientů a kandidátů.

V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme uchazeče/ky na pozici:

Zajímáte se o obor personalistky, rádi byste v této oblasti získali praxi? Jste komunikativní a usměvavý člověk, kterému multitasking nedělá problém? Hledáme uchazečku/če jako podporu našeho týmu recruiterů.

Pracovní náplň:

- emailová, telefonická a osobní komunikace s uchazeči, organizace pohovorů
- administrativa – práce s databází a životopisy
- správa inzerce na webových portálech
- zajišťování chodu společnosti – objednávání spotřebního zboží
- vyřizování korespondence
- řešení ad hoc úkolů

Požadujeme:

- SŠ vzdělání nebo student VŠ se zaměřením na personalistiku
- velmi dobrá angličtina (min. B2) – časté překlady
- samostatnou osobnost se schopností komplexního pohledu na danou problematiku
- zájem o obor
- dobré vyjadřovací schopnosti
- příjemné vystupování

Nabídka:

- zaměstnání u stabilní a úspěšné české personální společnosti
- velmi příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- dobré platové ohodnocení
- kanceláře v centru Prahy – Václavské náměstí
- možnost spolupráce na zajímavých projektech
- možnost nástupu IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2658801  Datum zveřejnění: 22.7.2016