Operátor/ka pasivní zákaznické linky

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme dynamické posily do týmu operátorů zákaznické linky pro společnost poskytující služby v oblasti energetiky. Hledáte stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci, oceníte příjemné pracovní prostředí? Náš klient nabízí moderní firemní prostředí v západní části Prahy u metra B, přátelský tým a zázemí dlouhodobě úspěšné firmy. Pokud máte pracovní zkušenost v oblasti energetiky, dobré komunikační dovednosti a baví vás administrativa, zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- přijímání hovorů od zákazníků na pasivní zákaznické lince, řešení jejich požadavků/reklamací
- péče o nové a stávající zákazníky, příprava dokumentů
- zakládání smluv a jejich administrace
- fakturace, kontrola plateb
- administrativa, práce na PC

Požadavky:

- SŠ
- zkušenost z energetiky je NUTNOSTÍ
- předchozí praxe v zákaznickém centru vítána
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, internet)
- odpovědnost za odvedenou práci
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, vstřícnost
- nástup možný ihned

Nabídka:

- dobré finanční ohodnocení
- po zapracování navýšení platu + osobní ohodnocení
- fixní pracovní doba (minimum přesčasů)
- práce u stabilního zaměstnavatele
- moderní kancelář u metra B

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Stabilní obchodní značka na trhu energetiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2691350  Datum zveřejnění: 15.8.2016