Obchodní analytik

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dokážete analyzovat data a baví vás dávat si je do souvislostí? Jste orientovaný/á na detail?

Pro našeho klienta, silnou obchodní společnost v segmentu FMCG, hledáme OBCHODNÍHO ANALYTIKA.

Výsledkem vaší práce budou:

- výstupy v podobě prezentací, reportů a dalších podkladů pro vedení a kolegy v oddělení Category Managementu
- analýzy tržních, prodejních a zákaznických dat
- zjištění ze sledování trhu a konkurence

Budete také spolupracovat na nových výzkumných projektech, komunikovat se zahraničním vedením a přebírat potřebná data z interních i externích zdrojů, od agentur specializujících se na průzkum trhu a spotřebního chování. Váš pracovní den nebudete trávit jen s Excelem, kolegové ocení, když jim výsledky své práce odprezentujete a vysvětlíte na poradách.

Co by vám nemělo chybět:

- znalost AJ nebo NJ
- zkušenost s prací s daty
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- nadšení do práce

Klient nabízí:

- zajímavý plat a prémie navíc po zaškolení na pracovní pozici
- služební telefon a notebook
- moderní pracovní prostředí v kancelářích typu open space
- možnost využívat flexibilní pracovní dobu

Budeme se těšit na vaše životopisy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Maloobchodní řetězec.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2715259  Datum zveřejnění: 7.9.2016