Area/Regionální manažer pro Prahu a okolí - 4178

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je zahraniční společnost, která poskytuje na trhu v České republice služby se zaměřením na facility management. Pro tohoto klienta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

AREA / REGIONÁLNÍ MANAŽER PRO PRAHU A OKOLÍ

Ideálním kandidátem je profesionál – manažer, který má profesní znalosti a dovednosti a zároveň je lidsky pozitivní a také komunikativní v obou směrech – tedy k podřízeným i nadřízeným. Pokud splňujete níže uvedené požadavky a dokážete s úsměvem řešit krizové situace a dodržovat časové limity, tak jste přesně náš člověk a budeme rádi, pokud nám pošlete své CV.

NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

- Zajištění provozních činností na svěřených zakázkách v Praze a okolí v segmentu úklidu
- Provádění cenových kalkulací pro nové zákazníky
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozšíření stávajících zakázek
- Pravidelné kontrolní setkání se zástupci zákazníka, prevence závad a řešení provozních nedostatků
- Reporting nadřízeným, zajištění plánovaných ekonomických ukazatelů
- Zajištění předání měsíčních podkladů pro účetní uzávěrku (podklady pro fakturaci a mzdy)

POŽADAVKY:

- Nezbytné jsou zkušenosti z provozní činnosti v oboru Facility managementu, hlavně úklidu
- Znalost problematiky úklidu, odpovídajících postupů i chemie je také nutná
- Řízení a komunikace s větším počtem podřízených, dobré organizační schopnosti
- Schopnost provádění finančních kalkulací pro potřeby obchodních nabídek
- Základní znalost mzdové problematiky a zákoníku práce výhodou

CO NABÍZÍME:

- Práci na HPP
- Zázemí žádané stabilní mezinárodní společnosti
- Platové ohodnocení odpovídají nabízené manažerské pozici
- Služební vozidlo i k soukromým účelům
- Nástup dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Naším klientem je zahraniční společnost, která poskytuje na trhu v České Republice služby se zaměřením na facility management.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2732272  Datum zveřejnění: 21.9.2016