JOBSTART, s.r.o. JOBSTART, s.r.o.

Expanzní manažer - maloobchod (Ref. č.: 4188)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s akvizicemi obchodních prostor pro retailové společnosti a dobré povědomí o realitním trhu v Praze a okolí? Pak jste ideálním kandidátem pro našeho klienta – mezinárodní, úspěšnou a zaměstnanci vyhledávanou společnost s více než 200 provozovnami po celé ČR.

Náplní práce MANAŽERA EXPANZE MALOOBCHODU jsou zajímavé akviziční projekty. Vyhledává vhodné lokality v regionu Praha, na kterých náš klient bude rozvíjet své podnikání, tzn. stavět, rekonstruovat či přebírat objekty vhodné pro další expanzi společnosti. Mimo to úzce spolupracuje s technickým oddělením při realizaci projektu, komunikuje s inženýry, orientuje se v projektové dokumentaci a řeší právní otázky spojené s koupí/nájmem nemovitostí.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenost na obdobné pozici (retail výhodou)
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- přehled v oblasti maloobchodních ploch v Praze a okolí (tipy na vhodné lokality)
- orientace v projektové dokumentaci a souvisejících právních otázkách
- velmi komunikativní, otevřená a flexibilní osobnost s inovativním přístupem
- ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou, práce v terénu

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci v dynamickém týmu
- důkladné zaškolení a další vzdělávání
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- atraktivní platové ohodnocení + benefity

V případě zájmu zašlete Váš profesní životopis na níže uvedený kontakt, obratem Vás budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Silná maloobchodní značka

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. (20.2.2012 - Neomezeně )

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

JOBSTART s.r.o.
Vodičkova 736/17
110 00 Praha 1
ID: 2744397   Datum zveřejnění: 30.9.2016