JOBSTART, s.r.o. JOBSTART, s.r.o.

Analytik výzkumu trhu (Ref. č.: 4187)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte za výsledky proč? Zajímá Vás provázanost spotřebního chování s cenami produktů, marketingovými akcemi, platy a dalšími faktory? Jde Vám o souvislosti, kontext? Jste orientovaný/á na detail? Buďtě náš guru výzkumu trhu, budete pro nás monitorovat konkurenci, analyzovat spotřebitelská data a ještě uvidíte, jak se výsledky reálně využívají!

Pro našeho klienta, silnou obchodní společnost v segmentu FMCG, hledáme ANALYTIKA VÝZKUMU TRHU.

Výsledkem Vaší práce budou:

- výstupy v podobě prezentací, reportů a dalších podkladů pro vedení a kolegy v oddělení Category Managementu
- analýzy tržních, prodejních a zákaznických dat
- zjištění ze sledování trhu a konkurence

Budete také spolupracovat na nových výzkumných projektech a komunikovat se zahraničním vedením. Potřebná data budete přebírat z interních i externích zdrojů a Váš pracovní den nebudete trávit jen s Excelem, kolegové ocení, když jim výsledky své práce odprezentujete a vysvětlíte na poradách.

Co by Vám nemělo chybět:

- znalost AJ nebo NJ
- zkušenost s prací s daty
- MS Excel v malíčku
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- nadšení do práce

Klient nabízí:

- zajímavý plat a prémie navíc po zaškolení na pracovní pozici
- služební telefon a notebook
- moderní pracovní prostředí v kancelářích typu open space
- možnost využívat flexibilní pracovní dobu
- pracoviště na Praze-východ

V případě zájmu zašlete Váš profesní životopis na níže uvedený kontakt, obratem Vás budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Silná maloobchodní značka

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. (20.2.2012 - Neomezeně )

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Adresa společnosti

JOBSTART s.r.o.
Vodičkova 736/17
110 00 Praha 1
ID: 2744399   Datum zveřejnění: 30.9.2016