Finanční specialista - junior

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní stavební společnost hledáme schopného člověka s analytickým myšlením na pozici

"Finanční specialista junior"

Náplň práce:

- scanování faktur, příprava analýz a správa dat
- postupné zapracování se do oblasti controllingu a reportingu společnosti
- pomoc při sestavení ročního plánu a sledování jeho plnění, měsíční reporting a forecasting výsledků
- jednoduché vyhodnocování dat pro potřeby řízení společnosti, zpracování výsledků, vyhodnocení konkrétních činností, identifikace možných úspor apod.
- příprava reportů k měsíčnímu výsledku společnosti, analýza a interpretace

Požadujeme:

- zkušenosti jako finanční specialista junior nebo junior účetní
- anglický jazyk – komunikativní úroveň – zahraniční vedení
- pokročilou znalost Excel, ideálně znalost SAP
- orientace ve fakturaci
- velmi dobré analytické myšlení
- praxe v oboru financování výhodou
- schopnost aktivně a efektivně komunikovat
- především osobnost s pozitivním přístupem se zájmem se rozvíjet

Nabízíme:

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- pestrou práci v přátelském kolektivu
- pracoviště Praha 4
- možnosti dalšího profesního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2767203  Datum zveřejnění: 14.10.2016