Marketingový specialista

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 50.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rád/a nové technologie? Pro produkt nebo značku dokážete přijít s marketingovou vizí a při implementaci kampaní postupujete strategicky? Znáte pražský reklamní trh? Vyjednávat o podmínkách s agenturami Vás baví?

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která vyvinula aplikaci, se kterou působí v 9 zemích světa, hledáme kandidáta na pozici MARKETING SPECIALIST.

Hlavní náplň práce:

- řízení reklamních kampaní: sestavení rozpočtu, výběr umístění, nákup reklamních ploch, kontrola čerpání rozpočtu, analýza efektivity kampaně
- vytváření návrhů na oslovení zákazníků a zefektivnění propagace, plánování reklamních cyklů
- monitoring konkurence a reklamního trhu
- spolupráce s agenturami
- příprava reportů pro vedení společnosti

Vhodný kandidát má:

- VŠ vzdělání (marketing, ekonomie apod.)
- praxi s komplexním zastřešováním marketingu ve firmě
- zkušenosti s plánováním a realizací marketingových kampaní
- schopnost sestavovat a řídit rozpočty
- znalost mediálního trhu v Praze
- touhu po samostatnosti
- zálibu v současných trendech (grafické zpracování, design, moderní marketingové nástroje)

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení
- práci v týmu, který věří v potenciál produktu
- příjemné prostředí nakloněné osobnímu a kariérnímu rozvoji
- moderní zázemí

Lokalita: Praha 5, u metra B

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní vývojář mobilní aplikace.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2784318  Datum zveřejnění: 27.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 50.000,-