Specialista on-line marketingu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Digital je Vaše druhé jméno? Žijete on-linem? Jste expertem v nastavování PPC kampaní? Znáte SEO strategie? Chcete pracovat s živým produktem v aplikačních technologiích?

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která vyvinula aplikaci, se kterou působí v 9 zemích světa, hledáme kandidáta na pozici ON-LINE MARKETING SPECIALIST.

Hlavní náplň práce:

- nastavování výkonností inzerce (PPC a social media)
- zaměření se na vylepšování výsledků reklamních kampaní
- nastavení strategie SEO, linkbuilding
- využívání nástrojů on-line marketingu (Power Editor, Sklik, Google Analytics, AdWords apod.)
- analýza kampaní, naplnění cílů, představení návrhů na zlepšení

Vhodný kandidát:

- zkušenost s vedením reklamních kampaní v prostředí sociálních sítí
- nadšení pro on-line marketing, přehled o trendech
- znalost remarketingu a retargetingu
- prokazatelná znalost výše uvedených marketingových nástrojů

Klient nabízí:

- HPP v mezinárodní, moderně smýšlející společnosti (případně možnost spolupráce na ŽL)
- otevřenost nápadům a návrhům
- motivující ohodnocení
- občerstvení na pracovišti
- příspěvek na dopravu
- mladý kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní značka v oblasti technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2784828  Datum zveřejnění: 27.10.2016